Výherci soutěže Můj den s technikou AGROTEC Group

17. 10. 2017


Máme pro vás připraveno vyhodnocení soutěžě Můj den s technikou AGROTEC Group, kterou jsme vyhlásili počátkem prázdnin. Kromě třech nejlepších příspěvků si zde prohlédneme i několik videí nevýherních, která ale určitě stojí za zmínku.
 

3. místo – Tomáš Pospíchal a jeho léto v zemědělství

Na bronzové příčce se umístil Tomáš Pospíchal, který ve videu křižuje pole hned v několika strojích značky New Holland. Ve videu je tak Tomáš nasazen v dopravě, obsluhuje sklízecí mlátičku, provádí úkony spojené se zpracováním posklizňových zbytků i další práce v zemědělství. Soutěžící od nás za svůj příspěvek získává propagační set značky New Holland


 

2. místo – Dominik Kubec a New Holland CR10.90 v hlavní roli.

Dominik Kubec zaslal skvělé video mapující jeho den s jedním z rekordmanů skupiny AGROTECs mlátičkou New Holland CR10.90. Ve videu jsou kombinovány záběry z vlastního pohledu, letecké záběry i pohledy na obsluhu v kabině. 

Skrze video tak můžeme nahlédnout na pracovní náplň operátora sklízecí mlátičky, ale rovněž zjistíme, jak se plní a vyprazdňuje zásobník na zrno o objemu 14 500 l, kterým kombajn New Holland CR10.90 disponuje.

Soutěžící se může zúčastnit libovolné akce pořádané skupinou AGROTEC jako VIP host a navíc od nás obdrží dárkový set libovolné značky z našeho portfolia.


 

1. místo – Den Jana Bendy s traktorem New Holland T7.260

Ačkoli technická stránka videa nepatřila mezi hlavní hodnotící kritéria, výherní video zaslané Janem Bendou v této oblasti exceluje (o střih se postaral Zdeněk Indra). A nejenom technická stránka videa stojí za zmínku: video má skvělý spád a dobře mapuje den s naší technikou.

Jan Benda se tak stává výhercem zájezdu do výrobního závodu CASE IH v St. Valentinu.
 

 

Videa, která určitě stojí za zmínku

Některá videa našich fanoušků nedosáhla mezi trojici nejlepších, nicméně byla by škoda je zde neprezentovat. Všichni níže zmínění účastníci od nás obdrží drobné reklamní předměty.

Že vývoz hnoje nemusí být nutně práce, u které se ušpiníte, dokazuje Mirek Mikeš ve svém videu. Z pohodlí svého traktoru ovládá sklápěcí vlečku a jízdu s technikou New Holland si užívá. Ačkoli obsluha kombajnu musí po celou dobu při práci dávat pozor na okolí tak velkého stroje, hrozí po hodinách strávených uvnitř kabiny stereotyp. Jak proti tomu bojuje Vojtěch Otta? Přece vysílačkou a komunikací s kolegy. 

Na jeho pohled z kabiny sklízecí mlátičky New Holland CX8070 SL včetně originálního zvukového záznamu se můžete podívat v následujícím videu.Letecký pohled na sklizeň kukuřice pro siláž s řezačkou New Holland FR850 nám zprostředkoval Václav Wasserbauer. Neváhejte a podívejte se, jak pod náporem 824 koní FRajerky mizí obrovské pole.Děkujeme všem účastníkům za zaslaná videa a gratulujeme výhercům. Přejeme mnoho příjemných a bezstarostných chvil při používání námi dodávané techniky a těšíme se na videa z další sezóny.