CASE Rodeo 2019 Morava a Čechy

05. 12. 2018


Máte stavební stroje v ruce? Dokážete si dvacetitunovým rypadlem klidně otevřít i pivo? V tom případě se vaše chvíle blíží! Začátkem roku 2019 se totiž můžete těšit na další ročník akce CASE Rodeo, jehož zlatým hřebem je soutěžní klání strojníků, ve kterém se ověří vaše zručnost i rychlost. Moravské kolo proběhne 30. 1. 2019 v Hustopečích (areál AGROTEC v mapách) a jeho vítěz se na podzim vydá na celoevropské finále do Francie. Mimo značku CASE Construction na akci potkáte i stavební linii značky Iveco a užitkové vozy Fiat Professional. V roce 2019 jsme se navíc rozhodli program rozšířit o soutěž řidičů Iveco Rodeo Drive.
 
Registrace na akci

Průřez soutěžním dnem si můžete prohlédnout v následujícím videu.


Pro možnost soutěžit a rezervaci místa na školení pro obnovení strojního průkazu zdarma se nezapomeňte registrovat ve formuláři níže. Další informace o CASE Rodeu se dozvíte telegraficky u fotografií v tomto článku.
 
Case Rodeo soutěž pro obsluhy stavební techniky CASE
Celá akce se opět ponese ve westernovém stylu. 
 
Zbyněk Loucký Case Rodeo 2019
Dnem vás opět provede zkušený moderátor Zbyněk Loucký (na fotografii vpravo), kterého mimo jiné pravidelně potkáváte na našich dnech otevřených dveří i třeba Techagru

Soutěž se stavebním strojem.
Čekají vás soutěžní disciplíny, které prověří váš postřeh, přesnost i rychlost.

Iveco Rodeo Drive
V rámci Iveco Rodeo Drive ale své síly porovnají i řidiči nákladních vozidel.

Stavební stroje moravská zabíjačka.
Na akci tradičně nebudou chybět pochutiny z pravé zabijačky.

Doprovodný program CASE Rodeo
Rovněž se můžete těšit na bohatý doprovodný program.

 

CASE Rodeo bude pokračovat 20. února 2019 v areálu Auto Helus v Ejpovicích (odkaz do Google maps). Na obě akce jsou školící kapacity pro obnovení strojního průkazu omezeny, takže s registrací neváhejte
 

Registrace na akciPokud pracujete se stavebním strojem, nesmíte minout článek a video věnované bezpečnosti při práci v okolí elektrických vedení.
 
Další aktuality ze skupiny AGROTEC